» 
 

Fazilet Hanım ve Kızları 16. yeni bölümde kardeşlerin büyük kavgası!

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Fazilet Hanım ve Kızları 16. yeni bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Ece'nin babası Hazım ile evlenmesini hazmedemeyen Selin yalıdan ayrılacak mı? Ece ile Hazal arasındaki gerginlik ise devam ediyor.

Star TV'nin heyecanla izlenen Fazilet Hanım ve Kızları 16. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde ortalık yine karışıyor. Ece ile Hazım'ın evlenmesi Selin'de buhrana neden olmuştur. Yaşadığı olaylar sonucunda Selin, Ece'yi boğmaya kalkar.

Ece'nin yardımına Hazım ile Fazilet koşacaktır. Kötü olay yalıda herkesi şoke edecektir. Hazım, Selin'in yalıda kalmasına müsade edecek mi? Selin'e açılan yeni kapı ise onun bundan sonraki hayatında büyük değişiklikler yaratacaktır.

Fazilet, Ece'nin güvende olduğu hissedemediği için onu Egemenlerin eline bırakmamakta kararlıdır. Yalının yeni hanımı Ece hakettiği saygıyı görecektir. Fazilet ise bu yolda önüne çıkan tüm engelleri aşmaya hazırdır.

Yağız, Hazım ile Ece'nin evliliğinin ardından dağılan kardeşleri bir araya toplamaya çalışırken, hesapta olmayan bir ayrılık haberi ile gündemleri yine sarsılacaktır. Ancak Hazan ile Yağız'ın birlikte geçirdiği zamana şahitlik eden Sinan daha büyük bir bomba patlatacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *