» 
»
 

Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölümde Ece ile Hazım'ın skandal düğünü!

Fazilet Hanım ve Kızları 17. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarına gelecek. Fenomen dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda Selin intikam planını devreye sokuyor. Hazım ile Ece'nin düğününde olaylar bitmiyor.

Cuma akşamlarının keyifle izlenen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam 17. yeni bölümü ile izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Yeni bölümde Ece ile Hazım düğün yapıyor. Hazan'a olan hisleri Sinan ve Yağış kardeşleri büyük bir sınava sürüklüyor. İki kardeşin arasındaki gerilimden haberi olmayan Kerime ise büyük bir sırrın peşine düşer. Hazan, Kerime'nin yatağının altında bulduğu gazete haberlerine kafayı takmuş durumdadır. Ancak sır perdesini aralaması tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır.

Cenazede linç edilmekten son anda kurtarılan Ece, istemeden de olsa Egemen yalısında fırtınaların kopmasına enden olur. Hayatının dehşet dolu dakikalarını yaşayan ve zor kurtulan Ece ile Hazım arasında, Selin ve Yasin yüzünden büyük bir tartışma çıkacaktır. Artık yüzleşme zamanı gelmiştir. Yağız babası ile yeniden karşı karşıya kalacaktır. Kerime'nin yalıya gelmesi ile Fazilet'in tüm dengesi alt üst olmuştur.

Öte yandan Kerime düğümünü çözmek için Hazan Yağız ile birlikte bir karar alır. Yaşadıklarının acısını babası Hazım'dan ve Ece'den çıkarmaya kararlı olan Selin, intikam için planlarını devreye sokar. Ece, Hazım ile istediği anlı, şanlı düğün için hazırlıklar içindedir. Skandalların eksik olmayacağı yılın düğününde neler yaşanacak? Selin ile Yasin evlenme kararı mı aldı? Bekleyelim, görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *