» 
 

Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyecek!

Star TV ekranlarında beğeniyle izlenen Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölümünde neler olacak? Hazım ile Ece'nin düğününde, Selin'in Yasin'le evlendiğini duyurması herkeste şok etkisi yaratır. Fazilet Hanım ve Kızları bu akşamki yeni bölümünde entrika yine eksik olmayacak.

Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam 18. yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yer alacak.. Ekranların entrika dolu dizisi Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler yaşanacak? Babasının Ece'yle evlenmesine misilleme yapan Selin, Yasin ile evliliklerini düğünde herkese açıklıyor. Ece ile Hazım'ın düğününde skandallar bitmiyor. Hazan ile Yağız'ın arasındaki yakınlaşma Sinan'ı rahatsız edecek ve işler iyice sarpa saracaktır.

Yılın skandallarla dolu Hazım ve Ece'nin düğününde, Selin ve Yasin'in evlilik misillemesi ortalığı karıştıracaktır. Güzide, Yağış ve Sinan'la ilgili büyük sırrı öğrenir ve başına gelenler düğünü dehşet gecesine çevirir. Düğünün ardından da sular durulmaz ve yalıda fırtınalar kopmaya evam eder. Egemen'lerin altıkları ağır darbeler bitmez ve Ecee'nin hali Fazilet ve Hazan arasında yeni bir krizin yaşanmasına neden olur.

Kardeşine destek olmak için onun yanından ayrılmayan Hazan ise, Yağış ve Sinan'in arasındaki soğuk gerilimden habersizdir. Yaşanan olaylar Yağız'ı Hazan'a doğru giderek yakınlaştırır. Sinan ise içini kemirip bitiren şüphelerle boğuşur. Hazan'ın Yağız'a attığı beklenmedik adım, Sinan'ın sabrını taşıran son damla olur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *