» 
 

Fazilet Hanım ve Kızları konusu ile izleyicilerin ilgisini çekti

Star ekranlarında bu akşam ilk kez ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi konusu ile dikkatleri çekmeyi başardı. Bakalım yeni dizi Fazilet Hanım karakterleri ve hikayesi izleyicilerden nasıl tepkiler alacak?

Bu akşam Star TV ekranlarında 1. bölümü ile ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları konusu ve karakterleriyle izleyicilerin beğenisine sunuldu. Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray ve Çağlar Ertuğrul gibi oyuncuların bulunduğu Fazilet Hanım dizisi zor şartlarda ayakta durmayı başaran bir anne ile iki kızının hikayesini anlatıyor.

İlk evliliğinde eşine aşık olan ancak terk edilen, ikinci evliliğinde ise eşini çenesi ile öldüren bir kadın olan Fazilet Hanım, iki kızını büyütmek için ev işlerine giderek hayatını sürdürmüş yoksul bir kadın. İki kızı ise karakterleri birbirine hiç benzemeyen ancak sürekli destek olan Hazal ve Ece. Hazal annesini babasının katili olarak gören ve bu nedenle ona tepki olarak erkeksi bir hayat süren ve para kazanmaya çalışan bir abla iken, Ece ise annesinin de baskısı ile güzelliği ile kısa yoldan zengin olma hayalleri kuran ancak mahalledeki sevgilisini de bu hayalleri yüzünden kaybetmek istemeyen küçük kardeş.

Fazilet Hanım ve kızları ile Egemen ailesinin yolları Ece'nin yüz güzeli seçme yarışması sonucu zengin Egemen şirketine gitmesi ve ardından Fazilet hanımın Egemenler yalısına hizmetçi olarak girmesiyle kesişiyor. Bundan sonra zengin ailenin şımarık oğlu Sinan Ece'ye servet avcısı olduklarını ispat etmek için bir oyun oynaması, o sırada ise annesinin hayatını kaybetmesi gibi olayların yaşanması gibi olaylarla dizide hem aksiyon hem de hüzün yaşanacağının sinyallerini veriyor. Ancak dizi oyuncularının verdikleri tüyolara bakılırsa ilerleyen bölümlerde tatlı gülüşmelere yol açacak sahnelerde yaşanacak.

Cumartesi akşamları Star ekranlarında yayınlanacak Fazilet Hanım ve Kızları her bölümünde yeni maceralarla ekranlara geleceğini gösteriyor. Biri bitip diğeri başlayan diziler arasında yeni diziden oyuncular oldukça umutlu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *