» 
»
 

Fenerbahçeli taraftarlardan Gökhan Gönül’e dolar göndermesi

Sarı lacivertli taraftarların Beşiktaş’a transfer olan Gökhan Gönül’e öfkeleri bitecek gibi görünmüyor. Ünlü futbolcu için üzerinde fotoğrafının bulunduğu oyuncak dolarlar basıldı.

Beşiktaş’ın 4 yıllığına renklerine bağladığı eski Fenerbahçeli Gökhan Gönül’e transfer olduğu için kızan sarı lacivertli taraftarlar Gönül’e olan kızgınlıklarını belli etmek için mizahi bir yola başvurdu. İşte taraftarın Gökhan Gönül'e yapacağı protesto...

Üzerinde ünlü golcünün fotoğrafının olduğu dolar bastıran taraftarlar, bugün saat 19.00’da Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanması beklenen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Gökhan Gönül sahaya adım atar atmaz oyuncak paraları protestolar eşliğinde sahaya atacak. Bu protestoya Gökhan Gönül’ün ne tepki vereceği merak ediliyor.

2016’NIN SON DERBİSİNİN HAKEMİ BELİRLENDİ

Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın Ülker Stadı Şükrü Saraçoğlu kompleksinde oynayacağı derbiyi kariyerinde 5.kez derbi hakemliği yapacak olan Hüseyin Göçek yönetecek. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamada 3 Aralık Cumartesi günü oynanacak derbide hakem olarak Hüseyin Göçek’in görev alacağı, yardımcılarının ise Mustafa Emre Eyisoy ve Kemal Yılmaz olacağı belirtildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *