» 
»
 

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel 2. Kez baba olmaya hazırlanıyor

Uzun yıllardır Fenerbahçe kadrosunda başarılı kurtarışlara imza atan Volkan Demirel’i ikinci kez baba olma heyecanı sardı. Mutluluklarını takipçileri ile paylaşan Demirel çifti Zeynep Demirel’in 3 aylık hamile olduğunu açıkladı.

2000 yılında hayatlarını birleştiren Zeynep Sever-Volkan Demirel çifti 3 yaşındaki kızları Yade’nin ardından 2. Kez bebek heyecanı yaşamaya başladı. Uzun yıllardır Fenerbahçe’de birçok başarılı maça imza atan Demirel ikinci kez baba olacak.

Belçika Güzeli unvanına sahip 27 yaşındaki Zeynep Demirel, hamile olduğu haberini Youtube kanalından paylaştığı video kendisi ve eşinin hayranları ile paylaştı. Zeynep Demirel yaptığı paylaşımın altına haberin kendileri içinde sürpriz olduğunu beklemedikleri bir anda hamilelik haberini aldıklarını ve şu anda 3 aylık hamile olduğunu yazdı.

1981 İstanbul doğumlu olan Volkan Demirel, futbol kariyerine 200 yılında Kartalspor'da başlamıştır. 2002 yılında Fenerbahçe'ye transfer olan Demirel, 2004 yılı itibari ile Tilli Takım forması giymeye hak kazanmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *