» 
 

Fenomen Çağatay Akman kimdir?

İnternette milyonlarca kez izlenen Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile gündeme damgasını vuran Çağatay Akman kısa sürede büyük beğeni topladı. Çağatay Akman bugün Beyaz Show'un konuğu oluyor. Peki, Çağatay Akman kimdir? İşte ayrıntılar...

Kısa süre içerisinde milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başaran ve Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile herkesin diline dolanan Çağatay Akman'ın videosu iki ay içerisinde 120 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi. Kısa sürede şöhreti yakalayan Çağatay Akman, Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show talk-show programının bugünkü konuğu olacak.

18 yaşındaki Çağatay Akman'ın bir ablası var. Annesi ev hanımı ve babası deri işi ile ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesi'ni yarıda bırakan Akman, kaldığı yerden eğitimini sürdürecek. Şimdiye kadar müzik ile ilgili hiçbir eğitim almadı. Konservatuar eğitimi almak istiyor.Yalnızca gitar kursuna gitti.

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı şarkısı ile kısa sürede milyonların beğenisini kazanan Çağatay Akman, TV programlarına çıkmaya başladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *