» 
 

Festivalleri anımsatan kına gecesi

Kendisi gibi oyuncu olan Timur Acar ile nikah masasına oturmak için son hazırlıkları yapan Eda Özerkan'ın düğün öncesinde yapılan kına gecesi, tıpkı Rio karnavalı gibi renkli görüntüleri gözler önüne getirdi.

Kertenkele dizisinde birlikte rol aldığı Timur Acar ile yarın akşam saatlerinde nikah masasına oturacak olan Eda Özerkan'ın şahane kına gecesi Pendik The Green Park Oteli'nde gerçekleşti. Gelenek ve kültürümüz olan adetlerimizede uygun bir şekilde başlayan gecede, ayarlanan özel dans ekipleri ile misafirlerinin karşısına çıktı. Güzel oyuncu tüm samimiyeti ve mutluluğu ile herkesi büyüledi.

Birbirinden hareketli ve eğlenceli müziklerle eğlenen ve durmak bilmeyen misafirler arasında çok sayıda ünlü isim de bulunuyordu. Çok keyifli geçen gecenin ilerleyen saatlerinde ise Timur Acar ve erkek arkadaşları kınayı basarak orda bulunanlara keyifli anlar yaşattı. Yapılan bu renkli eğlencenin hemen ardından adetten olan kına yakma merasimine geçildi. Eda Özarkan'ın annesi Asiye Özerkan gözyaşlarına hakim olamadığı dikkatlerden kaçmadı.

Damat, Timur Acar’ın annesi de kına yakılırken güzel gelinimizin eline altın koymayı da ihmal etmedi. Yarın akşam saatlerinde nikah masasına oturacak olan çiftimiz Çubuklu Hayal Kahvesi’nde evlenecek. Eda Özerkan'ın kınasında eğlencenin dorukta olduğu sıralarda geceye katılan bir arkadaşının 34’üncü yaş günü olduğu için sürpriz bir pasta kesti. Arkadasşı Çiğdem Batur’ayı çok eden anlara tanık olundu. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *