» 
 

Fi Çi Pi dizisi oyuncuları ve senaryosu ortaya çıkmaya başladı

Akilah Azra Sarızeybek Kohen'in yazdığı Fi Çi Pi kitap serisi dizi oluyor. Fi Çi Pi dizisinin oyuncuları kim olacak ve senaryo hakkında her şey belli oluyor.

Fi Çi Pi dizi oluyor, oyuncuları ise göz dolduruyor. Son dönem romanları arasında hatırı sayılır bir satış rakamına ulaşan Akilah Azra Sarızeybek Kohen'in kaleme aldığı Fi Çi Pi serisi diziye uyarlanıyor haberleri büyük ilgi gördü. Fi Çi Pi dizisinin kadrosu da belli oldu.

Ay Yapım yapımcılığında, Mert Baykal'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Fi Çi Pi serisinin dizisi, henüz yayınlanmaya başlamadı ancak dizi meraklıları ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını arıyor. Dizi kadrosunda dev isimlerin yer aldığı yeni dizi için ilk fotoğraf çekimi de gerçekleştirildi. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur ve Berrak Tüzünataç dizinin kadrosundaki en ünlü isimler olarak dikkatleri çekerken, dizi çekimlerinin ise bir kaç gün içinde başlayacağı belirtiliyor. Yeni dizide ayrıca Saadet Işıl Aksoy ile Tülay Günal'ın da rol alacağı belirtiliyor.

60 DAKİKALIK DİZİ FORMATI

Dizi sektörü son zamanlarda oldukça zor günlerden geçiyor. Zira yeni başlayan hemen her dizi bir kaç bölüm sonra final haberleri ile gündeme geliyor ve pek çok dizi henüz sezonu tamamlayamadan yayından kaldırılıyor. 60 dakikalık dizi formatıyla ekranlara gelmeye hazırlanan Fi Çi Pi serisinden uyarlanan yeni dizi 2017 yılında ekranlardaki yerini alacak.

PuHu TV DİJİTAL İZLEME PLATFORMUNDA YAYINLANACAK

Online izleme platformu PuHu üzerinden yayınlanacak olan yeni dizi bir hafta sonra izleyicisiyle televizyon ekranlarında buluşabilecek. Doğuş Grubunun online izleme platformu olan PuHu'nun lansman projesi olan Fi Çi Pi uyarlamasında başrollerde yer alan Serenay Sarıkaya dansçı Duru rolünde, Mahmet Günsur ise ptikolog Can Manay rolünde karşımıza çıkacak.

Fİ Çİ Pİ KONUSU

Fi Çi Pi uyarlaması dizinin konusu konusu ise ilk görüşte izlediği bir dansçıya aşık olan bir ptikoloğun takıntılı aşkı... Türkiye'nin ilk özgün dijital dizi projesi olan Fi Çi Pi uyarlamasında yer alacak oyuncu kadrosunun de ilerleyen günlerde netleşmesi ve duyurulması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *