» 
»
 

Fikret Orman şampiyonluktan emin: Üçüncü yıldızı göğsümüze takacağız

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluktan emin olduğunu dile getiren Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, formalarına üçüncü yıldızı takacaklarını ifade etti.

Beşiktaş Dergisi'nin mart sayısındaki yazısında "Şampiyon" unvanıyla sezona başladıklarını hatırlatan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün zirvedeki yerini koruduğunu ve herkesin takdirini kazandığını ifade ederek şampiyonluk ipini bu sezon göğüsleyecekleri ve üçüncü yıldızı formalarına takacakları görüşünü paylaştı. Orman, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi güçlü rakiplerinden daha iyi durumda olduklarını belirterek, her zaman dolu tribünlere oynadıklarını ancak ara sıra futbolcularla ilgili çeşitli spekülasyonların yapıldığını kaydetti. "Kim ne derse desin, kavga etmek, çatışma içinde yer almak bize yakışmaz." ifadelerini kullanan Orman, "Biz Beşiktaşlıyız ve bizi sadece Beşiktaş ilgilendiriyor. Kimse ailemizin huzurunu bozamayacaktır." şeklinde konuştu.

Orman konuşmasında ayrıca "Biz, Hakkı Yetenlerden, Süleyman Sebalardan aldığımız terbiyeyle Beşiktaş'ı yönetmeye devam edeceğiz. Zaten giden her futbolcumuzun, tekrar Beşiktaş ailesine dönmek istemesinin en önemli nedeni de camiamızdaki bu örnek birlik ve bütünlüktür." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *