» 
»
 

Fındık bahçesine uçan arabadan burnu bile kanamadan çıktı

Zonguldak'ta mucize bir kurtuluş yaşandı. Kontrolden çıkan otomobil 50 m yükseklikten fındık bahçesine uçtu. Araçtan mucizeyi şekilde burnu bile kanamadan çıkan sürücü ambulans kendisine yardım etmek isteyen polis ekiplerine sert tepkide bulundu...

Zonguldak merkeze bağlı Rat Mahallesi Güntepe Sokak mevkiide sabah saatlerinde meydana gelen olayın sürücü E.T. yönetimindeki 67 DH 251 plakalı aracın kontrolden çıkması üzerine yaşandığı öğrenildi. Henüz belirlenemeyen bir sebeple kontrolden çıkan otomobil hızını alamayarak yaklaşık 50 metre yükseklikten yolun aşşağısında bulunan fındık bahçesine ters bir şekilde düşerek durabildi. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri araç içerisini kontrol için bahçeye girdiklerinde sürücü E.T. yi aracın biraz ilerisinde oturur halde buldu. Görünürde herhangi bir yarası olmayan sürücü aracının yanına giderek cüzdanını almak istediğini ifade etti.

Şokta olduğu gözlemlenen sürücü aracını tekmeleyerek öfkesini gösterdi. Bir süre sonra kendine gelen sürücü araçtan kendi imkanları ile çıktığını dile getirerek iyi olduğunu ifade etti. Herhangi bir yarası olmamasına karşın iç kana olabileceğini düşünen polis ekipleri E.T.'yi hasteneye götürmek için ısrar etselerde sürücü ısrarlar karşısında iyi olduğunu söyleyerek öfkelendi. Kendisine yardımcı olamak isteyen polis memurlarıyla ağız dalaşına girmeye başladı. Şokta olduğunu düşünen E.T.'nin yakınları olay daha fazla büyümeden kendisini olay mahalinden uzaklaştırdı. Araç sahibi olan E.T.'nin annesinin yardım talebinde bulunmadıklarına dair tutanağı imzalaması sonrasında ekipler kaza mahalinden ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *