» 
 

Flaş iddia! Kerimcan Durmaz vuruldu mu?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın dün akşam Samsun'da sahne aldığı kafede gerginlik yaşandı. İki grup arasında çıkan kavgada silahlar çekildi. Peki, Kerimcan Durmaz vuruldu mu? Kerimcan Durmaz'ın sağlık durumu ne? Ayrıntılar haberde...

Samsun'da dün akşam bir kafede sahne alan Kerimcan Durmaz'ın yaralandığı haberi sosyal medyayı alt üst etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ile kısa sürede şöhreti yakalayan Kerimcan Durmaz, dün akşam Samsun'un Canik İlçesindeki Piazza Alışveriş Merkezi içinde bulunan bir eğlenme mekanında sahne aldı. Konser esnasında henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı arbade çıktığı ve Kerimcan Durmaz'ın da silahlı saldırıya uğradığı iddiaları sosyal medyayı birbirine kattı.

Kerimcan Durmaz'ın saldırıda hafif derecede yaralandığı ve menajeri ile güvenlik görevlilerin onu sahneden uzaklaştırdığı belirtildi. Kerimcan hayranları saldırıyı şiddetle kınarken, geçmiş olsun dileklerinde bulunmayı da ihmal etmedi.

KERİMCAN DURMAZ'DAN AÇIKLAMA

Konu ile ilişkin açıklama yapan Kerimcan Durmaz, kendisi hakkında abartılı paylaşımların yapıldığını, mekanda çıkan bir olaydan dolayı menajerinin ve güvenliklerin kendisini dışarı çıkardığını, o anlık bir kargaşadan dolayı da kaçarken merdivenlerde ayağını burktuğunu dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *