» 
»
 

Flash Tv sunucusu Gökhan Taşkın arkadaşını topuğundan vurdu

Flash TV’nin farklı yorumlarıyla dikkat çeken haber programlarını sunan Gökhan Taşkın, bu sabah saatlerine yakın, Beyoğlu’nda gittiği bir barda birlikte eğlendiği arkadaşını topuğundan vurarak yaraladı.

Bu sabahın erken saatlerine kadar bir barda eğlendiği arkadaşını ayağından vurarak yaralanmasına sebep olan  Flash Tv haber sunucusu Gökhan Taşkın, Sabaha karşı meydana gelen olay sonrası F.K. adlı yakın arkadaşını arabasına koyup Şişli’deki özel bir hastaneye götürdüğü ifade edildi.

Gökhan Taşkın, yaşanan ilginç olay sonrası gözaltına alınarak karakola götürüldü. Sunucunun burada alınan ifadesinde, arkadaşını nasıl ve niye vurduğunu hatırlamadığını ancak olayın alkolün etkisiyle yaşandığını belirttiği öğrenildi.
Haber sunucusu Taşkın, hastanede görevli polisinin aktardığı bilgiyle hastaneye gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Beyoğlu İlce niyet Müdürlüğüne götürülen ve burada vermiş olduğu ifadede, alkollüydüm,  alkolün etkisiyle oldu dediği, daha sonra silahından çıkan kurşunla yaralanan arkadaşının polise verdiği ifadede şikayetçi olmadığını, olayın kaza sonucu yaşandığını belirtmesinin ardından serbest bırakıldığı aktarıldı.

Gökhan Taşkın  yaşanan olayla ilgili olarak, eğlendikleri bar çıkışı yolda yürürken,  arkadaşının belindeki silahı almaya çalıştığını, silahın bu sırada patladığını ve patlayan silahtan çıkan kurşunun arkadaşımın ayağına isabet ettiği belirtti. Arkadaşının yaralanmasının ardından hastaneye giderek arkadaşının tedavi olmasını sağladığını belirten Taşkın,  Kısa bir gözaltında kaldıktan sonra serbest bırakıldığını ve işine kaldığı yerden devam edeceğini söylediği öğrenildi.

Yaşanan kaza ile yaralama olayını gören tanıkların vermiş olduğu ifadede, sabah saat 05.00 sıralarında eğlendikleri bardan çıkan 2 arkadaşın kısa bir tartışmanın sonrasında olayın yaşandığını ancak silahın nasıl patladığını görmediklerini belirttiler.

Hastanede tedavisi devam eden Gökhan Taşkın'ın arkadaşının silah kanuna muhalefet ve yaralama suçlarından sabıka kayıtları bulunduğu ifade edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *