» 
»
 

Fox TV'nin sevilen dizisi no 309 20. bölüm fragmanında sürpriz var!

Fox TV ekranlarında her Çarşamba keyifle izlenen romantik komedi dizisi No: 309 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam ekranlara gelecek No: 309 yeni bölümde Lale ile Onur'un arasındaki romantik anlar gözlerden kaçmayacak. No: 309 son bölüm özeti ve yeni gelişmeler detaylarda...

Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı romentik komedi türündeki, yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği No: 309 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? No: 309 yeni bölümü 2 Kasım'da izleyicisini hangi gelişmeler bekliyor? Keyifli dizide heyecan giderek artıyor. Lale ile Onur'un barışmaları giderek taçlanıyor. Aralarındaki kötü atmosfer hızla dağılarak yerini yeşeren aşklara bıraktı. Lale, Onur için artık mücadele etmeye karar verdi ve bu durum en çok Onur'u mutlu etti. Düğünleri Pelinsu'nun oyunlarından dolayı Lale'nin bayılması ile son bulmuştu. Ancak Lale ile Onur yeniden evlenme kararı aldılar. Bu durumda Pelinsu yeniden harekete geçecek mi? Merakla bekleniyor. Öte yandan Onur'un annesinin Pelinsu ile konuşmaları sırasında aralarında hangi konuşmalar geçiyor? Bu da diğer bir merak konusu oluyor.

No: 309'un bu akşam 20.00'da Fox TV ekranlarına gelecek yeni bölümünde Onur ile Lale aralarındaki tüm sorunları sözecekler ve ailelerine müjdeli haberi sonunda verecekler. İkilinin bir dargın bir barışık olması iki aileyi de derinden etkilerken, ikiliden aldıkları güzel haber herkesi neşelendirecek. Bebekleri için doğum krusuna giden Lale ile Onur'a bu sefer Erol ile Filiz'de katılacak. Oldukça renkli görüntüler ortaya çıkacaktır. Öte yandan Kurtuluş ile Samet'in açılışını yaptıkları galeride kötü bir olay yaşanacaktır. Samet'in aslında Onur'un şoförü olduğu ortaya çıkacak ve bu durum Lale'nin küçük kız kardeşini kahredecektir. Lale ile Onur'un nikah günlerinin yakın bir tarihte olacağını alan Pelinsu ise yeniden bir plan kuracaktır.

NO 309 SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Onur, iş yemeğinde bir anda karşısında bulduğu Lale'nin ihtişamı ile şaşkına dönerken Lale'nin dudağından öpmesi ile adeta şoke olur. Lale'nin kendisine inandığını ve Pelinsu'ya meydan okuduğunu gören Onur mutluluktan uçuyordur. Onur için mücadele etmeye karar veren Lale, Filiz'den aldığı taktikler ile meydanı boş bırakmayaya karar vermiştir. Pelinsu ise herşeyi bozmak için yine türlü planlar peşindedir. Erol ile Filiz'in ise arası bozulmuş ve Filiz, Lale'de kalmaya karar vermiştir. Erol, Filiz'in gidişiyle adeta zil takıp oynarken, Lale'nin evinde ise durumlar oldukça karışmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *