» 
»
 

Fransa'da yaşayan Türk aile evlerinde boğularak öldürüldü!

Fransa'nın doğusunda bulunan Folschviller kentinde bulunan 4 kişiden oluşan Daşdemir ailesi evlerinde ölü olarak bulundu. Eşini ve 2 çocuğunu boğarak öldüren ardından ise bileklerini keserek intihar eden Gökhan Daşdemir'in cinnet sebebi araştırılıyor

Fransa’nın doğusunda bulunan Folschviller kentinde 4 kişilik çekirdek aile olan Daşdemir ailesi evlerinde ölü olarak bulundu.

Alınan bilgiye göre, Folschviller’daki Daşdemir ailesine ait evde anne ile birlikte 3 ve 7 yaşlarındaki çocukların boğularak öldürüldüğü ve baba Gökhan Daşdemir’in ise bileklerinin kesilerek hayatını kaybettiği belirlendi.

Foslchviller Belediye Başkanı Gabriel Müller, yerel basına yaptığı açıklamalarda dün öğleden sonra ortaya çıkan bu haberin kentte büyük etki yarattığını belirtti.

Aileyi ziyarete giden annenin kız kardeşinin olayı fark ederek bölge jandarmasına haber verdiğini aktaran Müller, yapılan incelemelere göre baba Gökhan Daşdemir’in cinnet geçirerek önce çocuklarını ve eşini boğarak öldürdüğü sonra da bileklerini keserek intihar ettiğini anladığını belirtti.

Daşdemir ailesinin yakınları ise karı kocanın uzun süredir ciddi sorunlar yaşadığını belirtti. Fakat bunun yanında ise garaj kapısının açık olması ve Daşdemir ailesinin aracının evden 200 metre uzaklıkta bulunmasını da detaylı bir şekilde araştırılması gerektiğini belirtti.

Sarreguemines Savcılığının olayla ilgili birkaç gün içerisinde açıklama yapması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *