» 
»
 

Galatasaray Yönetimi eleştiri konusu Burak Yılmaz’ı gönderiyor

Yıllardır Galatasaray'da forvet olarak forma giyen Burak Yılmaz, alternatifsiz olması nedeniyle taraftarların büyük eleştirilerine maruz kalmıştı. Başka forveti olmayan takım yönetimi kararını verdi. Yurtdışından teklif alan Burak Yılmaz gönderiyor.

Salı akşamı  Galatasaray yönetiminin gerçekleştirdiği toplantıda diğer pek çok konunun yanı sıra Burak Yılmaz konusu da görüşüldü. Galatasaray Yönetim Kurulu tarafından masaya yatırılan ve taraftarları en çok ilgilendiren görüşme is Burak Yılmaz konusu oldu.

Uzun yıllardır Galatasaray'da forvet olarak forma giyen Burak Yılmaz, alternatifsiz olması nedeniyle taraftarların büyük eleştirilerine maruz kalmıştı. Başka forveti olmayan takımda yönetim kararını verdi. Yurtdışından teklif alan Burak Yılmaz gönderiliyor.

Yurtdışından teklifler alıyordu
Galatasaray Yönetim Kurulu tarafından yönetim toplantısında masada Salı akşamı tartışılan en önemli konulardan birisi Burak Yılmaz olurken, Yönetim yurt dışından da teklifler aldığı öğrenilen Burak Yılmaz’ı gönderme kararı aldı.

Galataysaray’dan gönderilecek diğer isimler
Sarı-kırmızılı yönetimin gönderme kararı aldığı isimler arasında Burak Yılmaz dışında Jem Paul Karacan, Hamit Altıntop ve Rodriguez'i de bulunuyor. Galatasaray yönetimi maliyeti yüksek olan oyuncuların sözleşmelerini tekrar gözden geçirmeyi planlıyor. Ayrıca yönetim, koşulan şartlara uymayan oyuncularla da yolları ayıracak.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde de revizyon
Yönetim kurulu toplantısında tartışılan konularda bir diğeri de Florya Metin Oktay Tesisleri oldu. Florya Metin Oktay Tesisleri de yeniden gözden geçirilmek isteniyor. Aynı zamanda Riva'daki araziye spor köyü ya da konut ağırlıklı bir proje yapılması durumu da gündeme.

Alt yapıdan oyuncu yetişmiyor
Galatasaraylı yöneticilerin yönetim toplantısında altı yapı sorununu da dile getirdiği öğrenildi. Yaş gruplarının çok kapsamlı olduğunu ve alt yapıdan kazanılan futbolcular arasında son olarak Arda Turan olduğunu  ifade ettikleri öğrenilen yöneticiler, daha pek çok ismin işine son vermeye hazırlanıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *