» 
»
 

Galatasaray’da kritik Mali genel kurul toplantısı

Galatasaray bugün mali kongreye gidiyor. Başkan Dursun Özbek ve yönetiminin idari ve mali açıdan ibrası oylanacak. Kongrede muhalefette boş durmayacak. Erken seçim gündemde.

Galatasaray’da yıllık olağan mali genel kurulu Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde saat 10.00’da başladı. Toplantıda Başkan Dursun Özbek Yönetimi hem mali hem de idari yönden ayrı ayrı ibra edilecek. Dursun Özbek kulübe kazandırdığı tapulardan yola çıkarak kozunu oynayacak, muhalif kesim ise yönetimin yetersiz kaldığı yönünde görüş bildirerek kulübün erken seçime gitmesi için bastıracak.

İBRA EDİLMEZSE SEÇİM VAR

Dursun Özbek’in göreve geldiği 1 yılın ardından destek isteyeceği bildirilirken özellikle Emlak Konutla yapılan anlaşmanın detaylarını açıklayarak önümüzdeki sezon için rahatlayacaklarını ifade edecek. Konuşmaların ardından yönetim hem idari hem de mali yönden ibra edilmek için oylanacak. Oylamada yönetim ibra edilirse erken seçim gündemden kalkacak. Ama her hangi birinden ibra edilememezse 30 gün içerisinde seçime gidilecek.
 

DUYGUN YARSUVAT’IN KONUŞMALARI ÖNEMLİ

Dursun Özbek’i eleştirenlerin başında Duygun Yarsuvat gelmekte. Camianın içinde Yarsuvat’ın  neler söyleyeceği merakla bekleniyor. Sportif açıdan şimdiki yönetimi yetersiz ve başarısız bulan Yarsuvat’ın sert tavır takınacağı gelen bilgiler arasında.

HAKAN ŞÜKÜR VE ARİF ERDEM İÇİN İHRAÇ TALEBİ

Genel Kurulda FETÖ/PYD üyesi bulanan 15 kişinin kulüpten ihracı da görüşülecek. Bu bağlamda Hakan Şükür, Arif Erdem, İsmail Demiriz, Hüseyin Avni Mutlu gibi isimler üyelikten atılabilir. Bu isimlerin ihraç talepleri kongrede oylanacak ve kabul edilirse üyelikleri silinecek.
 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *