Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Galatasaray'dan FETÖ/PDY ilişkili 5 kişi ihraç edildi

Galatasaray'da disipline sevk edilen 5 isim kulüpten ihraç edildi. FETÖ/PDY ile ilişkisi nedeniyle ihraç edilen isimler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli oldu.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium Toplantı Salonu'nda Galatasaray yıllık olağan mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, kulüp disiplin kurulu değerlendirmesi sonucu FETÖ/PDY ile ilişkileri nedeniyle yönetim kurulunca üyelikten çıkarılmalarına karar verilen eski savcı Zekeriya Öz, tutuklu valiler Hüseyin Avni Mutlu ve Şahabettin Harput, eski futbolcular Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz ile iş adamı Hazim Sesli ile ilgili oylama yapıldı.

Oylama sonucunda Zekeriya Öz, Şahabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin üyelikten çıkartılması oy çokluğuyla kabul edilirken Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihraç edilmeleri oy çokluğuyla reddedildi. Üyeler Mehmet Koçarslan ve Mehmet Uğur Sunakan'ın ise farklı sebeplerle oy çokluğuyla kulüp üyeliğinden ihracına karar verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *