» 
»
 

Galatasaray'ın başına transfer avcısı geliyor

Galatasaray'ın başına transfer avcısı lakaplı Haldun Üstünel'in getirilmesine yönelik çalışmalar balatıldı. Alp Yalmaz ve Levent Nazifoğlu'nun istifalarıyla boşalan futbul şubesi sorumluluğu Haldun Üstünel'e verilecek

Galatasaray'da yeniden Haldun Üstünel dönemi başlıyor. Daha önce camiaya kazandırdığı flaş transferlerle gündemden inmeyen Haldun Üstünel'in takımın başına getirileceği bilderildi. Alp Yalman ve Levent Nazifoğlu'ndan boşalan futbol şubesi deneyimli spor adamı Haldun Üstünel'in futbol şubesinin başına getirilmesini kolaylaştırıyor. Başkan Dursun Özbek 2015 yılının Mayıs ayında Haldun Üstünel'i transferin başına getirmek istemiş fakat olumsuz yanıt almıştı. Özbek'in Haldun Üstünel'i camiaya kazandırmak istemesinde genel kongrede aldığı eleştrilerin etkili olduğu belirtiliyor. Galatasaray yönetimi ve camiası da Haldun Üstünel'in futbol şubesine getirilmesine olumlu bakıyor. 

FLAŞ TRANSFERLER YAPMIŞTI

1967 doğumlu olan Haldun Üstünel takıma flaş isimleri kazandırmakla biliniyor. İngilizce ve Fransızca'yı ana dili gibi kullanan Üstünel camiada "Sihirbaz" ismiyle de anılıyor. Haldun Üstünel Galatasaray'da görev yaptığı yıllarda takıma Lincoln. Kewell, Baros ve Keita gibi ünlü isimleri kazandırmıştı. Haldun Üstünel'in Galatasaray Futbol Şubesi'ne getirmek için çalışmalar başlatılması camiada büyük heyecan yarattı. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *