Galaxy Note 7 Edge tasarımı hakkında ipuçları

Samsung serisinin yeni modeli Galaxy Note 7 Edge özellikleri neler olacak? Tasarımı hakkında detaylar, hafıza, özellikler, fiyatı ve tanıtım tarihi haber detaylarında...

Samsung'un piyasaya daha çıkmadan piyasayı sallayan yeni android modelin adının muhtemelen Galaxt Note Edge olması bekleniyor. Yeni modelin çıkacağı tarihte iki ayrı yeni model ile müşterilerini şaşırtmayı planladıkları söyleniyor. Medyada dolaşan Samsung Galaxy 7 Edge görüntüleri ve özellikleri şu anda sadece tahmin olarak yerini korusa da, yine de bu yeni cihazın meraklıları yeni haberler bekliyor. Araştırmalarımıza göre Galaxy Note 7 Edge adına sahip olması beklenen yeni modelin, çift ekrana sahip olması ve su geçirmez olması söylentiler arasında yer alıyor. Ayrıca Galaxy Note 7 Edge'nin çift kameraya sahip olması, hafızasının dahili 32 GB ve 128 GB depolama hafızasının olması bekleniyor. 5.5 inç QHD ekran olması, 4.000mAh bataryasının olması, 6 GB RAM ve ayrıca kavisli kenarları ile dikkat çekeceği de düşünülüyor.

Büyük ekrana sahip olması büyük olasılıklar arasında iken cihazın kenarlarının da kavisli olması bekleniyor. ABD pazarına ve uluslararası müşterilere satışa sunulmadan önce, tahminen 2 Ağustos'ta tanıtıma sunulacağı biliniyor. Fiyatı konusunda ise şu anda herhangi bir tahminde bulunulmuyor. Herkesin büyük merakla beklediği yeni Galaxy Note 7 Edge modelinin muhteşem tasarımını görmek için sayılı günler kaldı. Verilecek davette akıldaki bütün soru işaretleri cevaplanacak. Tam anlamıyla davetiyenin onaylanıp onaylanmadığı belirsizlik içinde olsa da, Samsung Galaxy Note 7 Edge meraklıları tetikte bekliyor. Tanıtımının yapılmasının hemen ardından yeni modelin ilk görüntüleri de haberimizin detaylarındaki yerini alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *