Galaxy Note 8 özellikleri neler?

Samsung'un yeni modeli Galaxy Note 8'i Note 7 fiyaskosunu unutturacak muhteşem yeni özellikleri ile geliyor.

Samsung Galaxy Note 8'i merakla bekleyenler için, Kore'den güzel haberler gelmeye başladı. Yeni rapora göre, Samsung Galaxy Note 8, geliştirilmiş VR yetenekleri ve 4K ekranı gibi çok önemli özellikleri ve yenilikleri ile gelmeye hazırlanıyor.

BusinesKorea'ya konuşma yapan Samsung ortağı firmanın bir yetkilisi, Samsung'un yeni Galaxy S8 modelinde 2K kullanacağını fakat Note 8 modelinde sanal gerçeklik işlevlerini geliştirmek üzere 4K çözünürlüklü ekrana yer verileceğini belirtti. Öte yandan Galaxy Note 8'de Gear VR ile bağlanabileceği hakkında söylentilerin kulağına geldiğini ifade etti.

Galaxy Note 8'in ekranı büyük olsa da 4K çözünürlüğün normal bir bakış mesafesinden QHD'ye nazaran çok daha keskin ve net görünmeyeceği düşünülüyor. Ancak VR başlıkları, ekranın üzerine yerleştirdiği merceklerle onu gözünüze en yakın mesafeye getirdiğinizde, burada büyük bir farkın oluşabileceği düşünülüyor. Samsung Gear VR ile birleştiğinde, Galaxy Note 8'den eşsiz bir VR deneyiminin beklendiğini ifade etti.

Galaxy Note 8'in özelliklerinde ek olarak, daha güvenli bir iris tarayıcısının olacağını, dijital asistanın Note 8'de de olacağını ve kalem özelliklerinde yeni geliştirmeler olacağı belirtiliyor. Galaxy Note 8'in 2017'nin ikinci yarısında, Ağustos, Eylül aylarında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *