» 
 

Game of Thrones oyuncusundan sürpriz aşk itirafı

Tüm dünyanın büyük bir heyecan ve merakla izlediği Game of Thrones dizisi oyuncularından Jon Snow’u canlandıran Kit Harington aşkını itiraf etti. Game of Thrones aşk itirafı haberimizde..

Bütün dünya merakla yeni sezonu bekledi ve her bölümü heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Ancak bu sefer haber diziden değil dizi oyuncularından geldi. Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington aynı dizide Ygritte’i oynayan Rose Leslie’ye aşkını itiraf etti.

İskoçyalı oyuncu Rose Leslie’ye aşık olduğunu söyleyen 29 yaşındaki Kit Harington, Vogue dergisine bir röportaj verdiği sırada Game of Thrones 4. Sezonda ölen Ygritte karakterini canlandıran kendisi gibi 29 yaşındaki Rose Leslie’ye olan duygularını itiraf etti.

Dizinin İzlanda çekimleri sırasında 3 hafta boyunca birlikte çok güzel vakit geçirdiklerini söyleyen Harington, o sırada kendisine aşık olduğunu itiraf etti. Geçtiğimiz ay Laurence Olivier Ödül Töreni için Londra’da bulunan ikili verdikleri oldukça samimi pozlar da dikkatleri çekmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *