» 
 

Game of Thrones'da Türk oyuncu Özge Gürel

6. sezona veda eden Game of Thrones, yeni sezonunda dizi hakkındaki değişiklikleri konuşuyor. Yeni sezonda Türk oyuncu Özge Gürel'in oynayacağı iddiası dönüyor. Dizi hakkındaki diğer ayrıntılar haberimizde.

Tüm dünyada binlerce seyirci kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisi 6. Sezonu ile final yapmasının hemen ardından 10 bölüm hakkında konuşuluyor. İzleyiciyi şaşırtan ve şok eden 7. Sezon heyecanla bekleniyor. Yabancı dizi hakkında ilginç ir bilgiye ulaşıldı. Dizinin önceki bölümlerinde Sibel Kekilli ve Kıbrıs Türkü olan Tamer Hasan’ın rol aldığı dizide, yeni bir Türk oyuncu olan Özge Gürel’in de katılacağı haberi geldi.

2014 yılında Kiraz Mevsimi adlı dizide seyirci tarafından çok sevilen Özge Gürel, Öykü karakteri ile tanınmıştı.İkinci sezonlara erken veda eden Kiraz Mevsimi dizisi yayınlandığı süre boyunca izleyiciler tarafından çok sevilmiş ve sıkı bir şekilde takip edilmişti. Özge Gürel bu sezon hiçbir dizi projesi altında yer almamıştı. Tam böyle derken yabancı bir diziden teklif geldiği iddiaları yayılmaya başladı. Özge Gürel dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones dizisinin seni sezonunda mı oynayacak?

Game of Thrones dizisinin başkarakteri olan Jon Snow’un annesi Lyanna Stark’ın doğum yaptığı esnada ölmesi ile sezonu bitiren dizi final sonrasında internet sitesinde 7. Sezon da Lyanna Stark’ın yerine Türk oyuncu olan Özge Gürel’in geleceği ve Stark karakterine hayat vereceği arşivlerde arandı.

Takipçi ve seven sayısı fazla olan Özge Gürel hakkında bir paylaşım yapıldı ve altına İşte size Lynna Stark yerine oynayacak Türk oyuncu, diye meraklılara duyuruda bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *