» 
»
 

Gaziantep’te kaybolan 2.5 yaşındaki Hatice Kübra bulundu

19 Ekim günü Gaziantep'te kaçırılan Hatice Kübra bulundu. Dün Irmak'ın öldürüldüğü haberi ile sarsılan Türkiye bugün de Hatice Kübra isimli 2.5 yaşındaki çocuğun kayıp haberi ile sarsılmıştı. Evlerinin önünde oynadığı sırada ortadan kaybolan Hatice Kübra'yı kaçıranlar küçük kızı kapının önüne bırakıp kaçtı.

3 gündür kayıp olan Hatice Kübra bulundu. Evlerinin önünde oynadığı sırada bakkala gitmek için kapının önünden ayrılan Hatice Kübra bir anda ortadan kaybolmuştu. Ancak bugün kaçıran kişi ya da kişilerin Hatice Kübra'yı kapının önüne bırakıp kaçtığı ortaya çıktı.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Ocaklar Mahallesinde oturdukları evin önünde kardeşleri ile oynamakta olan Hatice Kübra kaybolunca anne Hülya Çakıroğlu durumu yakınlarına ve polise haber vermişti. 2.5 yaşındaki Hatice Kübra’nın 8 numaralı sokakta bulunan 21 numaralı evinin önünde kaybolduğu ihbarı üzerine olay yerine gelen polis güvenlik kameralarını inceledi. Ancak kayıp Hatice Kübra’ya ait herhangi bir iz bulunamamıştı.

Evlerinin önünde oyun oynadığı sırada kardeşleri ile bakkala gittiğini ifade eden acılı anne, Hatice Kübra’nın bir daha geri dönmediğini belirtmişti. Komşularına ve yakınlarına durumu hemen haber verdiğini ve polise ihbarda bulunduğunu söyleyen anne Hülya Çakıroğlu, dün akşam itibariyle aradıkları hiçbir yerde kızlarını bulamadıklarını ifade etmiş “ Kaybolsa bulunurdu. Çocuğu kaçırdılar herhalde. Gören, duyan bize haber versin. “şeklinde konuşmuştu.

Bugün küçük kızın bulunduğu haberi tüm ailede büyük sevince neden oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan anne ve babanne, Hatice Kübra'nın bulunmasında Müge Anlı'nın katkısına teşekkür ederek kendisine dua etti. Hatice Kübra'yı Müge Anlı'nın korkusu nedeni ile geri bıraktıklarını belirten babanne ve anne büyük sevinç yaşadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *