» 
»
 

Gaziantep’te kaybolan Volkan Yıldırım’dan cezaevinde bulundu

Gaziantep'te ikamet eden 19 yaşındaki Volkan Yıldırım 8 gün önce ailesi ile yaşadığı evden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Ailesi tarafından aranan genç cezaevinde bulundu.

Alınan bilgilere göre, on dokuz yaşındaki Volkan Yıldırım 15 Kasım 2016 günü Şahinbey ilçesine bağlı Narlıtepe de bulunan evinden ayrıldı. Geç saat olmasına rağmen evine dönmeyen Yıldırım’ın yakınları kendisine ulaşamayınca polise başvurdu. Polis ekipleri geniş çaplı arama çalışması başlatsa da Yıldırım’la ilgili hiçbir ize ulaşamadı.

Oğulları Volkan Yıldırım’ın hayatından şüphe ettiklerini belirten aile, yetkililerden ve duyarlı vatandaşlardan yardım beklediklerini ifade etti. Anne Gül Yıldırım, oğlunun çevresinde son günlerde olumsuz davranış sergileyen kişiler olduğunu ifade ederek, 8 kendisine ulaşamadıklarını hayatından endişe ettiklerini, eğer oğlu kendisini duyuyorsa evine dönmesini istediğini kaydetti.

Acılı baba Ali Yıldırım da oğullarını büyük bir umutla aradıklarını belirterek, 8 gündür uyumadıklarını, her yerde oğullarını aradıklarını ifade etti. Polise ve jandarmaya haber verdiğini ancak hala bir haber alamadıklarını kaydetti. Son alınan habere göre bir yakınlarının tavsiyesi üzerine son çare olarak cezaevini aradı. Volkan Yıldırım’ın cezaevinde olduğunu öğrenen ailesi bir yandan oğullarının hayatta olduğuna sevinirken, diğer yandan cezaevinde olduğu için buruk bir mutluluk yaşadı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *