» 
»
 

Gaziantep'te öğrenci servisi askeri araca çarptı! Yaralılar var

Gaziantep Şahinbey ilçesinde bir okulun öğrenci servisi olarak çalıştırılan Ömer S. yönetimindeki 27 S 0223 plakalı öğrenci servisi askeriyeye ait zırhlı araca çarptı. Yaralı öğrenciler olduğu bildiriliyor. İşte ayrıntılar...

Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Ordu Caddesi üzerinde yaşanan üzücü kazada alınan bilgiye göre; askeri lojmanların önüne yapılmakta olan istinat duvarı inşaatına için malzeme malzeme askeri araç, yol kenarında park halinde bulunurken, Binevler Mahallesi'nden şehir merkezi doğru yol alan Ömer S. yönetimindeki 27 S 0223 plakalı öğrenci servisi henüz belirlenemeyen bir sebeple askeri araca çarptı. İçerisinde 20 öğrencinin bulunduğu bildirilen öğrenci servisindeki sekiz öğrenci yaralanarak bölgede bulunan çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazadan yara almadan kurtulan çocuklar ise büyük şok yaşadı. Kazayı öğrenen bazı veliler kaza yerine gelerek, çocuklarının durumu hakkında bilgi almak istedi.

İnşaatta çalışan Mustafa Ağcan isimli vatandaş yaşadıklarını anlatırken kaza sesiyle dışarıya çıktıklarını, öğrencilere yardımcı olmak için servis aracına yöneldiklerini, öğrencilerin genel olarak durumunun iyi göründüğünü ancak birinin araç içerisinde sıkışmış halde olduğunu dile getirdi. Kaza yapılan yolda bulunan 70 kilometre hız sınırını ve çalışma olduğunu gösteren tabelalar dikkat çekti. Yaşanan üzücü kaza ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *