» 
»
 

Gaziosmanpaşa'da maskeli soyguncular kuyumcuyu ağır yaraladı

Gaziosmanpaşa'da 4 maskeli kişi Elif Kuyumcusu'na silahlı soygun gerçekleştirmeye çalıştıkları sırada silahların çekilmesi ile bir anda çatışma çıktı. Silah seslerinin susmadığı soygunda kuyumcu ağır yaralandı.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda, 4 maskeli eli silahlı hırsızların kuyumcuyu soygun girişimleri sırasında karşılıklı silahların çekilmesi ile Elif Kuyumcusu sahibi Hadi Elif ağır yaralandı. Etraftakilerin de olay yerine müdahale etmeye çalıştıklarını gören maskeli hırsızlar hızla uzaklaştılar. Kuyumcu Hadi Elif'in yüzünden ve boynundan yaralanması sonucu Taksim İlkyardım Hastanesi'ne acil kaldırıldı ve ameliyata alındı.

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Caddesi İmam Hatip Lisesi Bulvarı'nda sabah saatlerinde meydana gelen soygun olayında etraftaki görgü tanıklarının anlatımlarına göre, kuyumcu önünde duran beyaz bir otomobil içerisinden eli silahlı maskeli 4 adam indi. Elif Kuyumcusu'ndan içeri giren hırsızların silahlarını uzatarak, dükkan sahibi Hadi Elif ve yardımcısından altınları istedikleri ve ardından Hadi Elif'in de silahını çıkartarak silah seslerinin susmadığını söylediler.

Yaklaşık 20 el silah sesinin duyulmasının ardından soygunu gerçekleştiren maskeli hırsızlar altınlar ile birlikte hızla uzaklaştılar. Soyguncuların yara almadığı olayda, kuyumcu Hadi Elif yüzünden ve boynundan yara almıştı ve etraktaki esnaflar tarafından araç ile Taksim İlkyardım Hastanesi'ne götürdüler. Hadi Elif'in ameliayata alındığı kayıtlara geçti. Olay yerine gelen çok sayıda güvenlik güçleri soyguncuları bulmak için aramalara başladı. Olay yeri inceleme ekiplerinin de Elif Kuyumcusu'ndaki çalışmaları devam etmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *