» 
»
 

Gaziosmanpaşa’da şofben faciası 1 anne ve 3 çocuğu öldü

Kışın bu soğuk günlerinde ısınmak için kullanılan doğalgaz, faciaları da beraberinde getiriyor. Gaziosmanpaşa’da sobadan çıkan karbon monoksit gazı, bir aileden 4 kişinin ölümüne neden oldu. Bir anne ve 3 çocuğu hayatını kaybetti.

İddialara göre Gaziosmanpaşa’da meydana gelen karbon monoksit gazı zehirlenmesi bir anne ve üç çocuğunu hayattan kopardı. Hürriyet Mahallesi, Paşa Çayırı Caddesi 140 numarada bulunan bir apartman dairesinde meydana geldiği iddia edilen olay, gece geç saatlerde eve gelen baba Salih Üzüm’ün yerde hareketsiz bir şekilde yatmakta olan eşi ve çocuklarını görmesiyle ortaya çıktı.

Eşi Hediye Üzüm ve çocuklarını hareketsiz bir şekilde yerde yattığını gören baba Salih Üzüm, önce eşini ve çocuklarını uyandırmaya çalıştı ancak bu çabaları fayda etmedi. Eşinin ve çocuklarının hareket etmediğini gören baba Salih Üzüm şok geçirerek bağırmaya başladı. Komşusunun bağrışlarını duyan alt komşu Çapan Bayraktaroğlu üst kata çıkarak yardım etmek istedi. Albayrak’ta daire içerisinde yoğun gaz kokusuyla karşılaştı ve anne ve çocuklarının hareketsiz bir şekilde yerde yattığını gördü. Komşu Albayrak durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, 35 yaşındaki Hediye Üzüm ve çocukları 9 yaşındaki Baran Üzüm, 6 yaşındaki Rojhad Üzüm ve 4 yaşındaki Zeynep Üzüm’ü Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Hediye Üzüm ve çocuklarının olay yerinde hayatını kaybettikleri öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *