» 
 

Gelinim Olur musun'un efsanevi gelin adayı Tülin ekranlara dönüş yaptı

Seneler önce katılmış olduğu Gelinim olur musun? adlı evlilik programında şöhreti yakalayan gelin adayı Tülin, ekranlara geri döndü. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu "Evleneceksen Gel" programına katılan gelin adayı taliplerini aramaya geldi.

Yıllar öncesinde evlilik programına katılarak adını Türkiye'ye duyuran efsane gelin adayı Tülin, Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunuculuğundaki Evleneceksen Gel programına taliplerini aramak için katıldı. Katıldığı evlenme programındaki damat adayı Caner ile yaşadığı şiddetli aşktan dolayı popülaritesi artan Tülin ve Caner, o dönemlerde en çok söz edilen gelin ve damat adayı olarak hafızalara kazınmıştı.

Geçtiğimiz sezon Esra Erol'un evlilik programına katılım gösterip evlenmek istediğini açıklayan Caner Toygar, hakkında çok konuşturmuştu. Ekranlara kısa bir ara veren evlilik programları bu sezon kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam etmeye başladı. Ardından Star Tv'nin formatı ile beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel'e de, Tülin katılarak milyonların karşısına çıktı.

Sansasyonel etki yaratan aşkları seneler önce katıldıkları programda kalan çift, programın bitimi ile ekranlarda da fazla tutunamadı. Şimdi ise milyonların kesin evlenecekler gözü ile baktığı Caner ile Tülin, artık ayrı ayrı evlilik programlarında taliplerini bekliyor. Caner, Atv'nin evlilik programı Esra Erol'la da gelin adaylarını beklerken, Star Tv'nin evlilik programı Evleneceksen Gel'de ise Tülin kadrolu gelin adayı olarak taliplerini bekliyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *