» 
»
 

Genç doktor Pevrul Tana’nın şüpheli ölümünde yeni detaylar ortaya çıktı

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Aile Hekimi olarak görev yapan 27 yaşındaki Pevrul Tana’nın esrarengiz ölümü ile ilgili yeni verilere ulaşıldı. İşte ayrıntılar…

Tıp Fakültesinden yeni mezun olan ve ilk görev yeri olan Şemdinli’de Aile Hekimi olarak görev yapan 27 yaşındaki Pevrul Tana buradaki hizmet süresinin bitmesine 25 gün kala evinde ölü bulundu. Başı poşetle sarılı halde ölü bulunan Tana'nın kafatasındaki kırıklar ve hemen yanı başında bulunan içi potasyum dolu şırınga, Tana'nın ölümünde cinayet şüphesini ortaya çıkardı.

Tana'nın vefat etmeden önce son konuştuğu kişi olan arkadaşı Alp Yazıcı, Tana’nın 1 Haziran Perşembe gününe kadar ortak gruplarındaki WhatsApp konuşmalarına yanıt verdiğini ancak son yazışmadan sonra telefonunun kapandığını ifade etti.

Genç doktorun bedeni bulunduğunda beden bütünlüğünün bozulmaya başlamasından dolayı kafasında ilk bulgularda darbeye ulaşmadıklarını söyleyen yetkililer, Tana’nın başucunda şırınga içerisinde potasyum bulunduğunu bu nedenle olayın intihar ya da cinayet olup olmadığının otopsi raporundan sonra ortaya çıkacağını kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *