» 
 

Gençlik Başımda Duman dizisi ne zaman başlıyor? İlk bölüm detayları...

Kısmetse Olur yarışmacılarının oyuncu kadrosunu oluşturduğu Gençlik Başımda Duman dizisi, TV 8 ekranlarında cumartesi günü ilk bölümü ile izleyicisine kavuşmayı bekliyor. Dizinin konusu ne? Gençlik Başımda Duman 1. bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

Evlendirme programlarının kaldırılması ile TV ekranlarında yeni bir akım başladı. Evlilik programlarındaki adayların dizi çekerek başlattığı akıma bir yenisi daha eklendi. Oyuncu kadrosunu Kısmetse Olur yarışmacılarının oluşturduğu Gençlik Başımda Duman dizisi 1. bölümü ile Cumartesi günü TV 8 ekranlarında olmaya hazırlanıyor. Dizinin 1. bölümüne neler olacak? Gençlik Başımda Duman dizisinin konusu ne?

Gençlik Başımda Duman dizisinde, eski ve yeni sezonun en çok konuşulan isimleri yer alacak. Nur ve Batuhan Cimilli çifti, Gökhan Sara, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Tuğçe Yılmaz, Rabia Karaca, Daniela Grajdeanu, Tuğçe Ergişi, Akın Kırıkkayaoğlu, Melek Çelebi, Tolga Kulakçı ve Leyla Keskin Gençlik Başımda Duman dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Gençlik Başımda Duman dizisinin yapımcılığını Caner Erdem üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Şahin bulunuyor. Dizide Emre ile Cansel, Gökhan ile Melek büyük bir aşk yaşıyor. Rabia ise Gökhan'ın aklını karıştıracak. Emre'nin Cansel ile birlikte olduğunu gören Tuğçe'nin ise gözyaşları dinmiyor. Nur ve Batuhan Cimilli çifti çocuk heyecanını paylaşıyor. Leyla'nın ise sorunları bitmiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *