» 
 

George Michael'ın otopsi raporu çıktı

Dünya çapında bir hayran kitlesine sahip ünlü İngiliz şarkıcı George Michael'In ölüm nedeni açıklandı. Otopsi raporuna göre Michael, kalp ve karaciğer rahatsızlıkları nedeni ile hayatını kaybetti.

Beklenmedik ölümü ile milyonları yasa boğan ünlü şarkıcı George Michael'ın açıklanan otopsi raporuna göre kalp ve karaciğer rahatsızlıklarından kaynaklanan doğal bir ölümle hayatını kaybettiği ifade edildi.

Geçtiğimiz Aralık ayının 25.’inde 53 yaşında hayatını kaybeden George Michael’ın otopsi sonuçları hakkında açıklamada bulunan Adli Tıp kurumu yetkilileri, ünlü şarkıcının kardiomipati ve kalp kası iltihaplanması ve karaciğer yağlanması gibi sebeplerle hayatını kaybettiğini belirtti.

Ayrıca Adli Tıp kurumu tarafından yapılan açıklamalarda, ölümün doğal nedenlerden kaynaklanması dolayısı ile soruşturmaya gerek olmadığını kaydedildi. Michael'ın ölümüyle ilgili testler yapılana dek cenazesi de ertelenmişti. Polis başta Michael'ın ölüm nedenini açıklayamamış, ancak şüpheli bir durum olmadığını vurgulamıştı. İlk otopsiden de sonuç alınamamıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *