» 
»
 

Gerçeğin peşinde 20 Haziran: Mercan Boydaş nerede?

TV8 ekranlarının akşam kuşağında yer alan Gerçeğin Peşinde hız kesmeden faili meçhul cinayetler, esrarengiz kayıpların izini sürmeye devam ediyor. 14 yaşındaki Mercan Boydaş nerede? Hande Çinkitaş’ı kim öldürdü? İşte ayrıntılar…

Ekranlara yeni bir soluk getiren Gerçeğin peşinde programı başarılı sunucu Serap Ezgü'nün tecrübeleri ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. İlk yayın gününden bu yana yeni kayıpların yanı sıra tozlu raflara kaldırılmış cinayet dosyalarını da yeniden aralayan program Gerçeğin Peşinde soruyor... Mercan nerede? Hande Çinkitaş'ı kim öldürdü?

İzmir’de 20 Nisan günü okula gitmek için evden çıkan Mercan Boydaş servise binmeyerek evinin biraz ilerisinde bir taksiye biniyor ve 14 yaşındaki Mercan’dan bir daha haber alınamıyor. Canlı yayına katılan babaanne ve annesi, kızlarının kaçırıldığını ve kaçıran kişinin ailesinin kızınızı unutun biz onu artık vermeyiz dedikleri iddiasında bulundu.

Merca'nı kaçırdığı iddia edilen Emre'nin halası yayına bağlanarak yeğeni Emre ve Mercan'ın nerede olduğunu bilmediğini, iddia edildiği gibi Mercan'ın kaçırılmadığını, kızın kendi isteği ile taksiye binerek geldiğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *