» 
»
 

Gerçeğin Peşinde: Hakan öldürüldü mü? İntihar mı etti?

TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde (14 Eylül), Hakan Gerçek’in sırlarla dolu ölümünün altında yatan gerçekleri araştırıyor. 13 yaşındaki Hakan intihar mı etti? Yoksa bir cinayete mi kurban gitti? Ayrıntılar haberimizde…

İstanbul Esenyurt’ta fırın işleten Ekinci Ailesi’nin 4 çocuğundan 3’üncüsü olan Hakan, 25 Temmuz günü evlerinde bilgisayarın başında ölü olarak bulundu. Oğullarının şüpheli ölümünün aydınlanmasını isteyen aile Gerçeğin Peşinde programına katılarak başarılı programcı Serap Pakel’in konuğu oldu.

Programa gerek canlı yayın konuğu gerekse telefonla katılan bilgi sahiplerinin anlattıklarına göre, Hakan’ın ailesi sabah çok erken saatlerde kalkarak fırına gidiyor. İddialara göre bu süre içerisinde evde olan Hakan, saat 15.00 sularında üst katta oturan amcasının evine çıkarak yemek yeyiyor. Yengesinin iddiasına göre yemekten sonra Hakan 17.00 sıralarında yeniden evine gidiyor. Kardeşinin yemek yediğinden habersiz olan ağabey Ersin, kardeşine yemek getirmek için eve geliyor ve saat 19.00 sularında babaannesiyle birlikte eve girdiğinde kardeşini bilgisayarın yanında yerde yatar buluyor.

Boğazında 2 kez sargı bezi dolanmış ve iki düğüm atılmış şekilde kardeşini bulan Ersin, kardeşini kucağına alarak en yakın hastaneye götürüyor. Hastanede doktorlar tarafından kontrol edilen Hakan’ın olay günü saat 17.30 sıralarında ölmüş olduğu, hastaneye götürüldüğünd de hayatta olmadığını açıklanıyor.

Yaşananları birçok açılan mercek altına yatıran Serap Pakel, verilen çelişkili ifadelerin üzerinde durarak uzmanlar eşlidiğinde Hakan'ın öldüğü gün yaşananları birçok yönden araştırıyor. Elde edilen bilgiler ışığında gerçeklere çok yaklaşıldığını ifade eden Serap Pakel, bu olay için yoğun mesai harcandığını belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *