» 
»
 

Gerçeğin Peşinde programında Hakan'ın ölümüyle ilgili yeni gelişme!

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında, Hakan cinayeti ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Hakan Ekinci'nin ölümüyle ilgili kuzenleri Elif ve Filiz'in sosyal medyada yaptığı paylaşımlar büyük merak uyandırdı. Baba Mehmet Ekinci ise, Hakan'ın ölümü hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Gerçeğin Peşinde bugün neler oldu? İşte detaylar...

Hakan Ekinci cinayeti dosyası TV 8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında yeniden işlenmeye başladı. Bir süredir programın arka tarafında konunun işlenmesinin ardından, bugün Hakan Ekinci'nin ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Baba Mehmet Ekinci, kuzenler Elif ve Filiz'in Hakan'ın ölümüyle bağlantısı olduğunu iddia ediyor. Hakan, internette oynadığı tehlikeli oyun yüzünden mi öldü? Yoksa biri ya da birileri tarafından mı öldürüldü?

Gerçeğin Peşinde 10 Ekim bugünkü bölüm gelişmelerinde, Hakan'ın annesi Gülizar Ekinci, Hakan'ın öldüğü gün binaya saat 15.00 sıralarında apartmana dışarıdan misafirin geldiğini iddia etti. Öte yandan, o gün ayağından rahatsız olduğu için zor yürüdüğünü belirten kuzenlerden Elif'in, kamera görüntülerine göre belirtilen gün normal bir şekilde yürüdüğü görüntülendi. Anne Gülizar'ın iddialarına göre, Elif ve Filiz'in Hakan'ın öldüğü gün binaya gelen kişi yüzünden mağdur olduğunu söyledi.

Baba Mehmet Ekinci, binadan bir kişinin bir araç aradığını ve o aracı Hakan'ın cansız bedenini başka bir yere taşımak için aradıklarını söylüyor. Babaanne Habibe Ekinci ise oğlu Mehmet'in hem binaya bir kişinin girdiği konusunda hem de araba arama konusunda yalan söylediğini iddia ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *