» 
»
 

Gerçeğin Peşinde programında kaçırılan Piroze'yle ilgili yeni gelişme!

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında, kaçırılan üniversite öğrencisi Piroze Kunt bulundu mu? Öğretmen hayali kuran Piroze bulundu mu? Gerçeğin Peşinde programı 98. bölüm 13 Ekim bugünkü bölümünde Piroze'yle ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Gerçeğin Peşinde programında sıcak gelişme... Van'da kaçırılan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Piroze Kunt, Gerçeğin peşinde programında aranmaya devam ediyor. Kaçırılan Piroze hakkında, Gerçeğin Peşinde programının 13 Ekim 98. bölümünde yeni gelişmeler yaşanıyor. Öğretmen olmak isteyen idealleri olan üniversite öğrencisi Piroze Kunt, kız arkadaşı ile birlikte okuluna gitmek üzere otobüs durağında beklediği sırada bir araç ile yanaşan bir grup kişi tarafından zorla kaçırıldı.

Piroze ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. 11 Ekim tarihinde sabah 06.40 sıralarında Van'da ailesi ile birlikte yaşayan Piroze Kont, otobüs durağından dövülerek iki kişi tarafından zorla araca bindirilerek kaçırıldı. Ailesinin 3 gündür aradığı kayıp Piroze nerede? Piroze'nin kaybolduğu 3. günde yeni gelişmeler yaşandı.

22 yaşındaki Piroze Kont, kaybolduktan 3 gün sonra, Van Merkez İlçe Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü birimlerinin çalışmaları sonucunda bulundu. Van'ın bir köyünde alıkonulan Piroze bulundu. Piroze'yi zorla kaçıran Mustafa isimli şahıs ise gözaltına alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *