» 
»
 

Gerçeğin Peşinde programında kayıp Neşadiye'yle ilgili flaş gelişme!

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı bugünkü bölümünde 7 yıldır kayıp olan Neşadiye'yi aramaya devam ediyor. Canlı yayında Neşe'yle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Neşadiye bulundu mu? İşte detaylar...

7 yıl önce sırra kadem basan Neşadiye, ailesinin başvurması üzerine Gerçeğin Peşinde programında aranıyor. TV 8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı, ailesinin 7 yıldır haber alamadığı 29 yaşındaki Neşe'nin kayboluşu ardındaki gerçekler ne? Neşe kaçtı mı kaçırıldı mı?

Gerçeğin Peşinde programının bugünkü bölümünde Neşadiye ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Canlı yayına bağlanan Ayşe Hanım, Bursa'da oturduğu üç katlı binada Neşadiye ya da Reşadiye isimli birisinin 1-1,5 ay önce kaldığını ve nikahsız birlikte yaşadığını iddia ettiği komşusunun 6-7 yaşlarında bir oğlu, bir kızı olduğunu iddia etti.

Komşusunun polislik olması durumundan sonra oradan taşındıklarını ifade eden görgü tanığı, fotoğrafta gördüğü Neşadiye ile komşusunun birebir benzediğini dile getirdi.

2 YIL ÖNCE EVİNİN ADRESİNİ VERMİŞ

Sunucu Serap Paköz'ün açıklamalarına göre, iki yıl önce Neşe'nin hayatta olduğunu ve ikamet ettiği ev adresi olarak annesigil ile birlikte yaşadığı evin adresinin verdiği bilgilerine ulaştı. Elde edilen bilgilere göre Neşadiye yaşıyor olabilir mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *