» 
»
 

Gerçeğin peşinde vahşice öldürülen Hande Çinkitaş’ın katilini arıyor

TV8 ekranlarının başarılı yapımlarından Gerçeğin peşinde, 16 yıl önce vahşi bir cinayete kurban giden Hande Çinkitaş’ın katilini arıyor. Programa katılan babaanne Yezdan Çinkitaş cinayetle ilgili önemli bilgiler aktardı.

Gerçeğin Peşinde Tv8'de yayınlanan 19 Haziran tarihli programda 16 yıl önce faili meçhul bir cinayete kurban giden Hande Çinkitaş’ın katilinin izini sürmeye devam ediyor. Yayına katılan babaanne Yezdan Çinkitaş, torununu Handan’ı çok sevdiğini ancak gelini Şehnaz’dan nefret ettiğini ifade etti. Şehnaz'ın Hande'yi hiç sevmediğini kaydeden babaanne, üvey anne Şehnaz'ın Hande ile hiç konuşmadığını ifade etti. 

Hande Çinkitaş, 16 yıl önce henüz 12 yaşında iken İstanbul Maltepe’deki evinde vahşi bir şekilde öldürülmüş olarak babası tarafından bulunmuş, gerekli olay yeri incelemeleri yapılmasına karşın araştırmalardan hiç bir sonuç elde edilemeyerek  cinayet cinayeti faili meçhul olarak rafa kalkmıştı. Serap Ezgü'nün yönetiminde gerçekleştirilen program Gerçeğin Peşinde ile yeniden açılan dosyada gözler baba ve üvey annenin üzerinde... 

Önceki yayında yayına katılan Hande'nin babası ve üvey annesi programda bir araya geldi. Üvey anne Nezih Çinkitaş'ın katil olabileceğini, babasının kız ölmeden önce sapkın ilişkileri olduğunu ve evin anahtarının başka bir şahısta daha bulunduğunu söyledi. Nezih Çinkitaş kızının ölümünden sonra her zaman Şehnaz Çinkitaş'tan şüphe duyduğunu ve bir gün suçunu itiraf etmesini beklediğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *