» 
»
 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün çatısında yangın çıktı

Elazığ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şubesi binasının çatısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Elazığ Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şubesinin bulunduğu binanın çatısında yangın çıktı. Yangın, Olgunlar Mahallesinde gerçekleşti. Alınan bilgilere göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü binasının çatısında bilinmeyen bir sebeple yangın meydana geldi.

Yangını fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerine duurmu haber verdi. Kısa sürede olay yerine Elazığ Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri gelerek, yangına müdahale etti. Maddi hasarın meydana geldiği yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alındı.

Konu ile ilişkin açıklama yapan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan, herhangi bir can kaybının olmadığının altını çizerek, Elazığ Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekiplerinin yangını kısa sürede kontrol altına aldığını belirtti. Yangının hangi sebepten çıktığını henüz bilmediklerini vurgulayan Karahan, itfaiye ekiplerinin hazırlayacağı rapor neticesinde öğreneceklerini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *