» 
»
 

Giresun'da vahşet! Deniz kenarında ayakları bağlı halde bulundu

Giresun'a bağlı Tirebolu ilçesinde ayakları bağlanmış vücudunda birden çok ketik bulunan erkek cesedi bulundu. Cansız beden olay yeri inceleme ekiplerinin işlemleri sonrasında otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde bulunan Beygir Kumu Plajı'nda geçtiğimiz akşam deniz kenarında gezintiye çıkan vatandaşlar tarafından kayalıklarda hareketsiz yatan bir erkek bedeninin olduğu ihbarının alınması üzerine ihbarın yapıldığı adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemeler sonrasında hareketsiz halde yatan şahsın ölmüş olduğu anlaşıldı.

Olay mahalinde incelemede bulunan savcının beden üzerinde yaptığı tepsitlerde de 30-35 yaşlarında bir erkeğe ait olan cesette çok sayıda ketik, morarma ve darp izi olduğu, ayaklarının da kementle bağlı olduğu ifade edildi. Kimliği henüz belirlenemeyen ceset kesin ölüm sebebinin tespit edilebilmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. Olayla ilgili polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Giresun’a bağlı bulunan Tirebolu, merkeze yaklaşık 45 km uzaklıktadır. Güneyinde Doğankent, Alucra ve Yağlıdere ilçeleri ile Gümüşhane ili, batısında Espiye ve Güce ilçeleri, kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrelenmiştir.  2010 yılı verilerine göre 29.968 toplam nüfusu bulunan Tirebolu haklının geçim kaynağı çay ve fındık bahçeleridir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *