» 
 

Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çifti nişanlandı

Güzel köylü dizisinde oynadığı Gül karakteri ile büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran Gizem Karaca, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Kemal Ekmekçi ile nişanlandı.

Uzun bir süredir Kemal Ekmekçi ile seviyeli ve aşk dolu bir birliktelik yaşamakta olan Gizem Karaca birlikteliklerini küçük bir nişan merasimi ile resmiyete döktü. Bu mutlu saatleri sosyal medya üzerinde yayınladığı resimlerle takipçileri ile paylaşan Karaca, geçtiğimiz yaz Kemal Ekmekçi’den evlilik teklifi almış ve bu teklife “Evet” demişti.

Güzel Köylü, Gizem Karaca'nın mutluluğunun katlandığı söz gecesinde tuzlu kahveyi hazırlama anından, kahveye karabiber atması, yüzüklerin takılması ve söz hatırası fotoğraf çekimleri gibi tüm özel anları Instagramın fan sayfası tarafından paylaşıldı.

Ünlü oyuncu Gizem Karaca nişanının yanı sıra yeni dizi projesi ile de meşgul. Eylül ayında yapılacağı söylentileri dilden dile dolaşan Karaca Game of Thrones’ta oynamak için, Ağustos ayında Londra’ya giderek, çekmelere katılacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *