» 
»
 

Göbek eritmek için yoğurt kürü tercih ediliyor

Pek çok kişinin en büyük problemlerinden biridir göbeğinin olması. Çünkü göbek bölgesindeki yağlar kolay bir şekilde eritilemiyor. Ancak fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin yeni tercihi yoğurt kürü. Peki, yoğurt kürü nasıl hazırlanır? Ayrıntılar haberde...

Göbekteki yağlanma hem fiziksel görünümü kötü etkiliyor hem de sağlık problemlerine neden oluyor. Birden yada zamanla kilo alımı göbek bölgesinde yağlanmalara yol açıyor. Özellikle de sabah kahvaltı öğününü atlamak, düzensiz ve sağlıksız beslenmek gün içerisindeki performansı da etkileyerek obeziteye bile davetiye çıkarabiliyor. Fazla olan kiloları vermek için pek çok diyet ve egzersiz yapılıyor. Ancak çoğu kişi istikrarsız olmasından dolayı başına bela olan kilolarından bir türlü kurtulamıyor. Uzmanlar göbek yağlarının yanı sıra fazla kilodan dolayı çok kişinin kabızlık sıkıntısı çektiğini belirtiyor. Hem kabızlığa çare hem de göbek bölgesindeki yağları eriten mucizevi yoğurt kürü düzenli kullanımdan sonra etkisini gösteriyor. Peki yoğurt kürü nasıl hazırlanır? Yoğurt kürü hazırlamak için, yarım bardak yağsız yoğurt, 1 şişe soda, 2 kaşık limon suyu ve 1 çay kaşığı nane gerekiyor.

Yoğurdu iyice çırptıktan sonra ardından içerisine sodayı ekliyoruz. Soda ile de yoğurdu karıştırdıktan sonra limon suyu ve nane serpiyoruz. Yoğurt kürününün iki hafta düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Gün içerisinde, sabah kahvaltısından yaklaşık yarım saat önce bir bardak, gece yatmadan iki saat önce de bir bardak, toplamda iki bardak olarak tüketilmesi gerekiyor. Kürü tüketmeye başladıktan sonra herhangi bir yan etki veya rahatsızlık meydana geliyor ise kürün bırakılması gerekiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *