» 
 

Gökçe Bahadır yeni imajıyla hayranlarını şaşkına çevirdi

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, sosyal medya aracılığı ile paylaştığı resmindeki sarı saçlarıyla fanlarını şaşırtmayı başardı. İşte ünlü oyuncunun yeni imajı…

 "Aşk Uykusu" filminin çekimleri için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan Gökçe Bahadır, iş yoğunluğunun arasında kendisini ilgi ile takip eden hayranlarını da ihmal etmiyor. Güzel oyuncu yeni boyattığı saçlarını "sarışınlık mı dedin" notuyla sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla hayranları ile paylaştı.

Gökçe Bahadır’ın yeni imajı takipçileri arasında şaşkınlık yaratırken, yeni imajını beğenen ve beğenmeyen takipçileri bu konuya ikiye ayrıldı. Hayranlarının büyük kısmı bu rengin kendisine çok yakıştığını savunurken, bazıları da bir an önce eski saç rengine dönmesi yönünde mesajlar attı.

1981 İstanbul doğumlu Gökçe Bahadır, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'de oyunculuk eğitimi alan ünlüler arasındadır. Öğrenci olduğu dönemde aynı zamanda radyo programı sunuculuğu da yapan Bahadır, televizyonda ilk olarak Show TV ekranlarında Sinyal programında sunuculuk yapmıştır.

Tatlı Hayat, Mühürlü Güller gibi bir dönemim izlenme rekorları kızan dizilerinde önemli roller oynayan Bahadır, Yaprak Dökümü dizisinden hayat verdiği Leyla karakteri ile şöhretinde zirveye çıkmıştır. Sonrasında Star TV ekranlarında yayınlana Aramızda kalsın dizisinin Yadigar'ı olarak sevenleri ile buluşan Bahadır, son olarak da Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *