» 
 

Gökhan Özen 6 yıldır evli olduğu Selen Sevigen ile yollarını ayırdı

Ünlü şarkıcı Gökhan Özen ve Selen Sevigen çifti 6 yıllık evliliklerini ortak yaptıkları bir açıklama ile sonlandırdıklarını duyurdu.

Ünlü çiftin yazılı açıklamalarında, üzüntülerini dile getirerek evliliklerini ortak olarak aldıkları karar sonucu sonlandırdıklarını, kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz. 

1979 Ankara doğumlu olan Gökhan Özen, şarkıcı, müzisyen, söz yazarı, besteci, aranjör, müzik direktörü ve oyuncudur. Aslen Trabzonlu olan ünlü sanatçı, ilk olarak Ankara Devlet Opera ve Balesi çok sesli koroda müzik hayatına başlamıştır.

Özelsin, Duman Gözlüm, Duman Gözlüm remix albüm, Civciv , Her Şeyde Biraz Sen Varsın, Aslında, Kalbim Seninle - One More Time, Resimler & Hayaller, Bize Aşk Lazım, Daha Erken, Başka, Milyoner, Maske gibi birçok önemli albüme imza atmıştır. Temmuz 2010’da evlenen özen çiftinin Ada Deren ve Derin Su adında iki kız çocuğu vardır.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *