» 
»
 

Gölbaşı'ndaki Özel Harekat binasının onarımına katkı sağlamak istiyor

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde FETÖ'cü teröristlerin hedefi olan Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı, F-16'ların hedefi oldu ve bina harabeye döndü. Yapımı ve onarımı için katkıda bulunmak isteyen demir doğrama ustası BİMER üzerinden başvuru yaptı.

Gölbaşı'ndaki sanayi sitesinde demir doğrama ustası olarak görev yapan Şahin Özdemir, 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde Fethullahçı Terör Örgütü'nün hedefi olan Gölbaşı Özel Harekat binasınnın yapım ve onarımında katkı sağlamak için Başbakanlık İletişim Merkezi BİMER'den başvurusunu gerçekleşti. Gölbaşı'nda demir doğramacılığı yaoan Özdemir, BİMER'e göndermiş olduğu mesajda, Özel harekat binasının onarımında üzerine düşen her türlü görevi yerine getireceğini ve bu durumu hiçbir karşılık beklemeden yapacağını belirtti. Ayrıca, demir doğrama ustası olduğunu, demir korkuluki çatı, kapıi bahçe duvarı gibi işlerde maddi durumunun yettiği sürece yardımcı olabileceğini, gerekirse iki yardımcısı ile birlikte inşaatta amelelik yapabileceğini, kendisine ait bir otomobilin, atölyesinin ve kamyonetin her zaman emirlere hazır olduğunu da mesajında bildirdi.

Şahin Özdemir, darbe girişimi gecesinde herkes gibi büyük korku yaşadığını, bombalama olaylarından dolayı büyük üzüntü duyduğunu, ortaya çıkan tahrip görüntülerin biran önce silinmesi için elinden geleni fazlasıyla yapacağını bildiren mesajı BİMER'e gönderdi. Özel Harekat'ın durumunun kendisini derinden yaraladığını, her Türk vatandaşının yaşadığı o yoğun duygular ile birşeyler yapması gerektiğine inandığını ve bu nedenle BİMER'e başvurduğunu söyledi.

Özdemir, bu toprakların öz çocukları olduğunu, gidecek ve sığınacak başka biyerin olmadığını, Cumhurbaşkanı sayesinde ülkenin refah düzeyinin yükseldiğini, üzerine düşen her türlü görevde bulunabileceğini ve bunu da BİMER'e bildirdiğini ifade etti. BİMER yetkilileri Şahin Özdemir'in başvurusunu Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yönlendirdi ve İlçe Emniyet Mürü Lenet Alıcı, Özdemir'in bu tutumundan dolayı onu iş yerinde ziyarete giderek, ona teşekkürlerini sundu ve Türk bayrağı verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *