» 
 

Gonca Vuslateri sevgilisi Burak Edip Ertoğan'la Phuket'te evlendi

Yalan Dünya’nın Vasfiye’si ve Eylem’i ünlü oyuncu Gonca Vuslateri evlendi. 2016’nın ilk ünlü evliliği haberi Gonca Vuslateri’nden geldi. Vuslateri, bir süre önce barıştığı sevgilisi ile evlendi. Gonca Vuslateri kiminle evlendi? Gonca Vuslateri kim?

Yılın ilk magazin mobası Gonca Vuslateri nam-ı diğer Vasfiye Teyze'den geldi. Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri kiminle evlendi?
Tam adı Nazlı Gonca Vuslateri olan ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu bir süre önce ayrılıp sonra tekrar barıştığı eski sevgilisi ile hayatını birleştirdi. Gonca Vuslateri’nin sevgilisi Edip Burak Ertoğan Facebook hesabında ilişki durumunu Gonca Vuslateri ile evlendi olarak güncelledi.

Yalan Dünya'nın Vasfiye Teyzesi Gonca Vuslateri 31 Aralık gecesi Phuket Adası’nda gizlice eski sevgilisi Edip Burak Ertoğan ile nikah kıydı. Ünlü oyuncu daha önce katıldığı bir televizyon programında ‘Türk erkekten çocuk yapmam’ demişti. Vuslateri’nin Türk eşinden çocuk yapıp yapmayacağı ise merak konusu...

Gonca Vuslateri kimdir?
2 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da doğan Türk oyuncu Nazlı Gonca Vuslateri, Kadıköy İntaş Lisesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunu. Televizyon dünyasında biz onu en çok Yalan Dünya’daki rolüyle tanıdık ancak aslen tiyatrocu olan Vuslateri, daha önce pek çok kez televizyonlarda karşımıza çıkmıştı.

Gonca Vuslateri hangi dizilerde oynadı?
Eyvah Kızım Büyüdü 2000, Aliye 2004, Büyük Buluşma 2004, Kız Babası 2006, İftira ile gelen Kurtuluş 2007, Canım Annem 2009, kÜÇÜK sIRLAR 2010-2011, Yerden Yüksek 2011, İbreti Ailem 2012, Yalan Dünya 2012-2014, Gönül İşleri 2015-halen.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *