Google Duo ile görüntülü görüşme döneminde büyük yenilik

Arama motorlarının devi Google görüntülü görüşme için düğmeye bastı ve Truecaller ile işbirliği yaptı. Google Duo kullanıcı sayısının bu sayede artması ve popüler bir uygulama haline gelme ihtimali gündemde.

Google görüntülü görüşme uygulaması Google Duo'yu geçtiğimiz sene duyurmuş ve uygulamaya getirdiği son güncellemesinde sesli görüşme özelliğini ekleyerek kullanıcı sayısını arttırmayı başarmıştı. Şimdi ise dünya çapında 250 milyon kullanıcısı bulunan Truecaller ile yaptığı işbirliği ile daha iyi görüntülü görüşme imkanı sunmaya hazırlanan Google, bundan sonra Trucaller'ın özellikleri olan spam mesaj engelleme, arayanın kimliğini göstermeyi de uygulamasına dahil edecek.

Truecaller özellikle spam mesajları engelleyen özelliği ile dikkatleri çeken bir uygulama ve kullanıcı istediğinde konumunu bildirebiliyor ve anlık durumu ile ilgili hazır mesajlar gönderebiliyor. Şimdi Google Duo ile birlikte kullanılabilecek bu özellikler, güncellenerek Android ve iOS mağazalarında piyasaya sunulacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *