Google'ın patronu Eric Schmidt Bodrum'un tadını çıkarıyor!

Google arama motorunun patronu Eric Schmidt'in Bodrum'da tatil yapıyor. 8.3 milyar dolar serveti ile dünyanın en zengin kişilerinin arasında yer edinen Schdmit, 59 metre boyundaki 'Oasis' adlı lüks yatı ile Bodrum koylarının tadını çıkarıyor.

Google arama motorunun patronu Eric Schmidt Bodrum'da tatil yapıyor. 8.3 milyar dolar serveti ile dünyanın en zengin kişilerinin arasında yer edinen Schdmit, 59 metre boyundaki 'Oasis' adlı lüks yatı ile Bodrum koylarının tadını çıkarırken görüntülendi.

Dünyanın en zengin iş adamlarından biri olan, Google’ın patronu ABD’li yazılım mühendisi olan Eric Schdmit, iş arkadaşları ve eşinden oluşan bir grup ile dün Bodrum koylarına tatil yapmaya geldi. 2009 yılında 72 milyon dolara mal olan ‘Oasis’ isimli yatı ile Gökova koylarında gezen Schdmit, denizin ve yeşilliğin arasında tam anlamıyla tatil yapıyor.

ABD’li ünlü yazılım mühendisi ve Google’ın başkanlığını yapan ABD’li Eric Schdmit, Microsoft’un 2000 yılından beri başkanlığını üstlenen 60 yaşındaki Steve Ballmer’da dâhil olmak üzere eşi Wendy Schdmit ve iki yönetim kurulu üyesi ile Yunanistan’dan yola çıktığı teknesi ile Bodrum’un Gökova koylarına geldi.

59 metre boyutu ile ‘Oasis’ adlı süper lüks yatını, mavi ve yeşilin huzur verdiği Kisebükü Boynuzçukuru Koyu’na demirleyen 61 yaşındaki Schdmit, arkadaşları ile birlikte güneşin ve mavi suların tadını çıkardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *