» 
»
 

Görümceleri gelini hastanelik etti iddası!

Adana'da bir kadın, kayınvalidesinin kendisine bıraktığı bir dönüm arsadan pay isteyen iki görümcesi tarafından hastanelik edildi. Gördüğü şiddet sonrası yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre, olay Adana'nın Sarıçam İlçesine bağlı Yürekli Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, Duran Ünal ile evli olan Aynur Ünal, bir süre kayınvalidesinin bakımını üstlendi. Bakıma muhtaç olan kadın, kendisine baktığı için bir dönüm araziyi gelini Aynur Ünal'e bıraktı ve yaklaşık bir ay önce kayınvalide hayatını kaybetti.

Ölümün ardından Aynur Ünal'ın görümceleri Fadime B. ile Ayşe A. bir dönüm arsadan pay istedi. Aynur Ünal ise arsadan pay vermek istemediğini söyleyince aile arasında anlaşmazlıklar çıktı. Bunun üzerine Ayşe A. ile Fadime B. Ünal'ın evine gitti. Arsadan pay almak istediklerini ısrarla söyleyince kadınlar arasında tartışma çıktı.

Kısa sürede kadınlar arasında çıkan tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü. Kavgaya kadınların eşleri Kemalettin a. ile Necati B.' de katıldı. Bunun ardından Ünal'ın eşi Duran Ünal ile oğlu Mehmet Ünal da kavgaya katıldı. Komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen pols, kavgayı büyümeden engelledi. Kavganın ardından Ünal, iki görümcesi tarafından darp edildiği için kanlar içerisinde yere yığıldı. Sağlık ekipleri, yaralanan Aynur Ünal'ı Adana Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Polis kavgaya karışan şahısları gözaltına aldı. Taraflar karşılıklı birbirlerinden şikayetçi oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *