» 
 

Göz6 evinde tokat şoku! Yarışmacı diskalifiye oldu mu?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 evinde şoke eden bir olay yaşandı. Berna Keklikler'in Bulur ile aralarındaki samimiyeti öğrenen Zeyd, Berna'dan ayrılmak istediğinin sinyallerini verince, tokat yiyor. Peki, Berna Keklikler diskalifiye olacak mı? Göz6 bu gece yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşmayı bekliyor.

Heyecan dolu yarışma Göz 6 yeni bölümü ile bu gece TV 8 ekranlarında yer alacak. Göz6'nın yeni bölümünde ise şoke eden bir gelişme yaşanıyor. Suların durulmadığı Göz6 evinde, dışarıya çıkan Zeyd Gümüştutan, bir takipçinin Berna Keklikler'in Bulut ile flörtleştiğini belirten bir konuşma yapmasının ardından Zeyd, Berna'ya hesap soruyor. Berna Keklikler'e, Bulut ile konuşup konuşmadığını soran Zeyd, Berna'nın yalanları ile karşı karşıya kalıyor.

Berna Keklikler'e, bundan sonra tek başına mücadele etmesi gerektiğini söyleyen Zeyd, ayrılık sinyallerini verince Berna Keklikler'den tokat yiyor. Peki, Berna Keklikler bir diğer yarışmacı arkadaşına temasta bulunduğu için diskalifiye olacak mı?

Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Göz6 evinde 20 Aralık Salı günü, bu gece neler yaşancak? Bulut Özdemiroğlu, bu olayların ardından herhangi bir açıklamada bulunacak mı? Göz6 evinde gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Bu gece eleme heyecanı ile Göz6 TV 8 ekranlarında yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *